KONST / Litografier / Färglitografi 14744347
nr 1474 4347
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 31/99. Färglitografi. Bladets mått: 57x75 cm, yttermått inklusive ram: 76x94 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:55:12
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström